KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054523
nr 1505 4523
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 39x68 cm, yttermått inklusive ram: 48x78 cm
Utrop:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:41:25
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl